EDEX-2018

Dec. 4th, 2018 07:42 pm
stailker: (Default)
[personal profile] stailker


ДК "Укроборонпром" на міжнародній виставці оборонної та військової промисловості "EDEX-2018", яка вперше проводиться в Арабській Республіці Єгипет в Каїрі, демонструє передові розробки та можливості українського оборонно-промислового комплексу.

На EDEX-2018, яка триває з 3 по 5 грудня 2018 року, українська сторона зосередила свою увагу на можливостях глибокої модернізації танків Т-62 та Т-72 шляхом заміни застарілих радянських двигунів на сучасні українські 6ТД-2. Враховуючи те, що вітчизняний двигун вдвічі потужніший за радянські, ремоторизовані танки отримають значно більшу прохідність та маневреність. Окрім того, двигуни 6ТД, які розроблені у "Харківському КБ двигунобудування" та виробляються на "Заводі ім. Малишева", вже неодноразово у реальній експлуатації довели свою ефективність навіть за екстремальних температур та погодних умов.

Також міжнародним партнерам запропоновано оснащення бойових машин додатковим передовим обладнанням українського виробництва, зокрема системами активного та динамічного захисту. На виставці демонструються і можливості БТР-3, який виготовляється "Київським бронетанковим заводом" та БТР-4 від "Харківського конструкторського бюро ім. Морозова".

Враховуючи те, що EDEX-2018 став потужним міжнародним майданчиком, зусилля ДК "Укроборонпрому" також спрямовані на залучення західних партнерів до виробництва українського озброєння. У рамках виставки відбуваються переговори щодо постачання в Україну західних комплектуючих для оптичних систем спостереження та наведення, систем прицілювання, тепловізійного обладнання, а також інших високотехнологічних компонентів.

Міжнародна виставка оборонної та військової промисловості "EDEX-2018" проходить у Міжнародному виставковому центрі в Каїрі під патронатом президента Абдель Фаттаха ель-Сісі. Виставка оранізована міністерством оборони та військової промисловості спільно з британською компанією Clarion Events.





































Білоруський субекспорт












 

(no subject)

Date: 2018-12-06 09:22 pm (UTC)
void_am: кот Шредингера (Default)
From: [personal profile] void_am
Мінометний комплекс - сумнівно: для джипів є і більш прості та дешеві рішення.
Танки - наврядчи, грошей нема. Хіба ДЗ та ремоторизація на виїзді - той ще геморой.

Арта - різко ні. Там навіть у жирні нульові 155/152 калібр існував/закуповувався лише для парадів, основа - завезені ще 50 років тому 122 та 130-мм боєприпаси. Єгипетська ще довго буде армією мирного часу і нікуди від них не дінеться. Тож є сенс зайнятися перекомплектацією їх старої "хіміі" - це дешевше і упевненіше, Україна займалася цим до війни і має унікальний досвід у радянських калібрах (у західних знаю тільки США). А якщо наша інфраструктура поки цього не дозволяє - є шанс створити її і за чужий кошт. Для нас ця проблема навіть значущіше - відверто некондиційні боєприпаси складуть десь половину арсеналів.

Патрульник на базі корпуса Лані - "так". Єгипетьський малий бойовий та прикордонний флот після придбання штрафних американських корветів (дуже зразкових) не оновлювався _зовсім_ - кораблі там старші за наші і просто розсипаються. (До речі, Єгипет володіє найстарішим плаваючим воєнним кораблем у світі - колишньою султанською яхтою с гребними колесами, десь 150 років.) За помірної ціни брати можуть усе, і не тільки за саудівський кошт.
Кентаври - наврядчи: десантуватися єгиптянам нікуди, і навіть у Йємен вони не поспішають.
Гюрзи - так. Уоп соромиться малювати морехідність (висоту хвиль) 3+ балів, хоча з напівбаком та відкидними фальшбортами можна отримати 4. Тоді Гюрза буде упевненіше вести себе у відкритому (Средиземному) морі і зможе безперевно нести службу зазвичай вдесятеро важчих (та дорожчих!) патрульних катерів/корветів. У вузьких морях накшталт Червоного вона буде просто ідеальною - навіть дешевше за однотоннажних неброньованих конкурентів, живучіше за ворогів типу хуситів. Її не соромно навіть американцям запропонувати для Перської затоки: ганяти іранські моторки літоралами LCS в умовах "китайського" дефіциту фрегатів та скорочення бюджету - дуже дороге задоволення. Гюрзи ж коштують для них копійки, перекидаються хоч авіацією, морехідні ненабагато гірше за Cyclone-class patrol boat, краще маскуються від атак та - якщо немає наказу підставитися під гатлінги та термобарорпг у Керчі - можуть потопити у двобої хоч фрегат.

(В принципі, і Кентавр недосконалий. Розміри та тоннаж дозволяють йому возити дозори та крази, завантажуючи через кормову апарель над "горбом" моторного відсіку. Потрібна неброньована надбудова для більш габаритної техніки, пересування рубки вперед для подовження десантного відсіку та каркасний захист водометів - спиратися на дно доведеться кормою.)

Профіль

stailker: (Default)stailker

August 2022

M T W T F S S
1234567
8910 11121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Резюме сторінки

Стиль рубрики

Expand Cut Tags

No cut tags
Page generated Apr. 23rd, 2025 05:15 pm
Powered by Dreamwidth Studios