Але цього мало. Треба кошерних V-22 на Sea Breeze для закріплення ефекту. І щоб вони залишилися для постійного базування де небудь у Болграді, for great justice.
Нащо? Піхоти та гелікоптерів в нас вистачає. Мені у Дніпрі щось ніхуя не смішно - я у 14-му і патрулі миргородських сушек над містом бачив, і геркулеси з медициною. Все це занадто практично у наші часи.
Це KC-135, паливозаправник, вкрай утілітарна машина, щоб її використовувати для демонстраціі. Особливо ж гуртом такі машини не ходять: 4-х вистачить на _цілодобове_ патрулювання у повітрі 1 ескадрильї F-16 або ланки F-15. Найближча більш-менш вільна ескадрилья у Лодзі - і висіти добу вона не може. Не для них ці заправники, а для Чорних Літаків, які і так ніхто не бачить. Нагадаю, що балістична дальність AIM-120D на рапторі сягає 400-440 км, AIM-9X - 225 км. І у Пентагоні вирішили, що саме час нагадати про патрулі таких машин над Україною. Вам ще весело?
Нащо? Бо вони чудернацько виглядають і однією своєю появою підсмалять кілька мільйонів ватяних срак за раз. Геркулеси з медициною - це не те, при всій повазі, занадто вони звичайні. Не той пропагандистський ефект.
вкрай утілітарна машина, щоб її використовувати для демонстраціі. Не бачу тут суперечності. Просто поєднали приємне з корисним: участь в saber strike-2018 і демонстрацію.
Чорних Літаків, які і так ніхто не бачить. Кольчуга бачила. І кацапи тепер побачать, якщо буде треба, бо Топаз під їх контролем.
Вам ще весело? З 2014 року - безперервно. І впевнені, що найцікавіше ще попереду. Хоча Макіавеллі і казав, що у війні з переважаючим ворогам головне втримати перший удар...
Пропаганда замість реальної загрози? Дитсад якийсь.
А я бачу проблему. Наявних KC-135T геть небагато, щоб 2% парка перекидати в Украіну просто так.
Кольчуга і без Топаза була на озброєнні рашки. Але можно впевнено казати, що режим LPI рапторового радара вона не помітить. Просто не помітить - застарілий рівень електроніки, відсутність розвідувальних спостережень. Та навіть отримавши раз у пару хвилин пеленг на раптор, їм нічим його уразити.
У нас половину енергіі дають АЕС, їм і одного удару забагато. Тому й чорні літаки, а не лише F-16, як у 14-му.
Дитсад якийсь. :) Ви занадто багато вимагаєте від Заходу. Вони будуть закривати очі до останнього, як це було в 2СВ. В Штатах є Center for Army Lessons Learned, але немає Center for Political Lessons Learned. Про Європу і мови немає. І навіть такі висококомпетентні фахівці, як Курт наш Волкер, поки що не можуть наставити їх на шлях істини.
Наявних KC-135T геть небагато, щоб 2% парка перекидати в Украіну просто так. ІМХО, зарано робити глобальні висновки. Пропоную дочекатися хоча б завершення saber strike.
Кольчуга і без Топаза була на озброєнні рашки. Чомусь впевнений, що розробка "ростовських акваріумістів" 80-х все ж поступалася тому варіанту, що був допиляний Україною на початку 2000-х.
режим LPI рапторового радара вона не помітить. Просто не помітить - застарілий рівень електроніки, відсутність розвідувальних спостережень. Та навіть отримавши раз у пару хвилин пеленг на раптор, їм нічим його уразити. Добре, якщо так. Не буду сперечатися, бо не настільки фахівець.
У нас половину енергіі дають АЕС, їм і одного удару забагато. Тому й чорні літаки, а не лише F-16, як у 14-му. Та заради Бога, нам вже стільки разів пророкували апокаліпсис, що вже виробився імунітет до цього.
Я не про мотивацію Заходу. Це ви вважаєте оспрі більш впливовішим, ніж гурт заправників.
Перероблена версія пішла у виробництво на початку 90-х, нова модифікація озвучувалася за Ющенка. Тобто розробка йшла за вимогами найпізніше 2000 року, коли LPI ще розроблявся. Чорні радари та Кольчуга не стикуються майже ніяк.
Я не лякаю, я кажу, що на цей раз погрози здалися Пентагону небезпідставними.
вважаєте оспрі більш впливовішим, ніж гурт заправників. Я мав на увазі, для "пересічних" (бо що таке для них 5 якихось там сіреньких літачків, які зовні не надто відрізняються від боїнгів, на яких вони літають в туреччини-єгипти? А от оспрі - реально небачена і страхітлива хрінь). В Кремлі-то ясна річ, все зрозуміли...
Чорні радари та Кольчуга не стикуються майже ніяк. Знову ж - прекрасно, якщо так.
на цей раз погрози здалися Пентагону небезпідставними. Дуже б хотілося вірити. Тоді їм слід було би настійніше попрацювати зі своїм політичним керівництвом, щоби сифілістична рашка тихенько повторила шлях такого ж сифілістичного совка і не довелося воювати всерйоз.
Американська політична система передбачає (і основана на) протистояння конгреса та президента. Жодна з сторін не хоче рішень, що не сподобаються виборцям. У 30-ті це призвело до катастрофи - соціальної, економічної, військової. Була проведена реструктуризація боргів та репарацій Європи (план Янга/Юнга), за якою репараціі Німеччини повинні були отримувати США - але вона перестала платити. Треба було відрядити військових на колекторську операцію, але Конгрес сказав, що грошей нема і виборці не хочуть нової війни. Друкувати гроші "по-новому", по-рузвельтівські він не хотів - тож за наступну війну довелося сплатити у десятки разів більше. Там пам'ятають уроки WW2, тож у кінцевому результаті можна не сумніватися. Конгрес з президентами вже теж розуміє необхідність перемоги на Підорашкою. Просто вони не люблять нести втрати - нам теж слід цінувати життя та долі один одного. А те, що нам хочеться пошвидше - нажаль, наша війна не єдина у світі, і їх треба завершити вкрай аккуратно. Не думаю, що комусь хочеться мати за сусідів йобнутих маоістів.
(no subject)
Date: 2018-06-09 01:22 pm (UTC)Але цього мало. Треба кошерних V-22 на Sea Breeze для закріплення ефекту. І щоб вони залишилися для постійного базування де небудь у Болграді, for great justice.
(no subject)
Date: 2018-06-09 04:55 pm (UTC)Мені у Дніпрі щось ніхуя не смішно - я у 14-му і патрулі миргородських сушек над містом бачив, і геркулеси з медициною. Все це занадто практично у наші часи.
Це KC-135, паливозаправник, вкрай утілітарна машина, щоб її використовувати для демонстраціі. Особливо ж гуртом такі машини не ходять: 4-х вистачить на _цілодобове_ патрулювання у повітрі 1 ескадрильї F-16 або ланки F-15. Найближча більш-менш вільна ескадрилья у Лодзі - і висіти добу вона не може. Не для них ці заправники, а для Чорних Літаків, які і так ніхто не бачить.
Нагадаю, що балістична дальність AIM-120D на рапторі сягає 400-440 км, AIM-9X - 225 км. І у Пентагоні вирішили, що саме час нагадати про патрулі таких машин над Україною. Вам ще весело?
(no subject)
Date: 2018-06-09 07:37 pm (UTC)Бо вони чудернацько виглядають і однією своєю появою підсмалять кілька мільйонів ватяних срак за раз. Геркулеси з медициною - це не те, при всій повазі, занадто вони звичайні. Не той пропагандистський ефект.
Не бачу тут суперечності. Просто поєднали приємне з корисним: участь в saber strike-2018 і демонстрацію.
Кольчуга бачила. І кацапи тепер побачать, якщо буде треба, бо Топаз під їх контролем.
З 2014 року - безперервно. І впевнені, що найцікавіше ще попереду. Хоча Макіавеллі і казав, що у війні з переважаючим ворогам головне втримати перший удар...
(no subject)
Date: 2018-06-10 11:08 am (UTC)А я бачу проблему. Наявних KC-135T геть небагато, щоб 2% парка перекидати в Украіну просто так.
Кольчуга і без Топаза була на озброєнні рашки. Але можно впевнено казати, що режим LPI рапторового радара вона не помітить. Просто не помітить - застарілий рівень електроніки, відсутність розвідувальних спостережень. Та навіть отримавши раз у пару хвилин пеленг на раптор, їм нічим його уразити.
У нас половину енергіі дають АЕС, їм і одного удару забагато. Тому й чорні літаки, а не лише F-16, як у 14-му.
(no subject)
Date: 2018-06-10 11:58 am (UTC):) Ви занадто багато вимагаєте від Заходу. Вони будуть закривати очі до останнього, як це було в 2СВ. В Штатах є Center for Army Lessons Learned, але немає Center for Political Lessons Learned. Про Європу і мови немає. І навіть такі висококомпетентні фахівці, як Курт наш Волкер, поки що не можуть наставити їх на шлях істини.
ІМХО, зарано робити глобальні висновки. Пропоную дочекатися хоча б завершення saber strike.
Чомусь впевнений, що розробка "ростовських акваріумістів" 80-х все ж поступалася тому варіанту, що був допиляний Україною на початку 2000-х.
Добре, якщо так. Не буду сперечатися, бо не настільки фахівець.
Та заради Бога, нам вже стільки разів пророкували апокаліпсис, що вже виробився імунітет до цього.
(no subject)
Date: 2018-06-10 01:14 pm (UTC)Перероблена версія пішла у виробництво на початку 90-х, нова модифікація озвучувалася за Ющенка. Тобто розробка йшла за вимогами найпізніше 2000 року, коли LPI ще розроблявся. Чорні радари та Кольчуга не стикуються майже ніяк.
Я не лякаю, я кажу, що на цей раз погрози здалися Пентагону небезпідставними.
(no subject)
Date: 2018-06-10 01:38 pm (UTC)Я мав на увазі, для "пересічних" (бо що таке для них 5 якихось там сіреньких літачків, які зовні не надто відрізняються від боїнгів, на яких вони літають в туреччини-єгипти? А от оспрі - реально небачена і страхітлива хрінь). В Кремлі-то ясна річ, все зрозуміли...
Знову ж - прекрасно, якщо так.
Дуже б хотілося вірити. Тоді їм слід було би настійніше попрацювати зі своїм політичним керівництвом, щоби сифілістична рашка тихенько повторила шлях такого ж сифілістичного совка і не довелося воювати всерйоз.
(no subject)
Date: 2018-06-10 03:59 pm (UTC)У 30-ті це призвело до катастрофи - соціальної, економічної, військової. Була проведена реструктуризація боргів та репарацій Європи (план Янга/Юнга), за якою репараціі Німеччини повинні були отримувати США - але вона перестала платити. Треба було відрядити військових на колекторську операцію, але Конгрес сказав, що грошей нема і виборці не хочуть нової війни. Друкувати гроші "по-новому", по-рузвельтівські він не хотів - тож за наступну війну довелося сплатити у десятки разів більше.
Там пам'ятають уроки WW2, тож у кінцевому результаті можна не сумніватися. Конгрес з президентами вже теж розуміє необхідність перемоги на Підорашкою. Просто вони не люблять нести втрати - нам теж слід цінувати життя та долі один одного. А те, що нам хочеться пошвидше - нажаль, наша війна не єдина у світі, і їх треба завершити вкрай аккуратно. Не думаю, що комусь хочеться мати за сусідів йобнутих маоістів.
(no subject)
Date: 2018-06-10 04:02 pm (UTC)(no subject)
Date: 2018-06-09 06:09 pm (UTC)(no subject)
Date: 2018-06-10 09:09 am (UTC)