Є С-300 і напрацювання по продовженню ресурсу і модернізації. Спокійно можна пиляти аналог петріота (звістно коли його є потенціал зробити). Якби тут не було ППО - вже б давно москалі бомбили все в Україні, розповідаючи, що якась повітряна бригада перелетіла в діру.
С-300ПС/ПТ це дрова. Зараз їх основна роль це ММГ ЗРК, який відволікає увагу від Бука.
Цей ММГ має елементи російської рулетки, бо таки є шанс що в годину "Ч" планети і зорі будуть в сприятливій позиції, РПН почне супроводжувати, катапультний пуск не розіб'є рядянські мікросхеми в ракеті і під час її польоту не станеться відмови ВЧ-частини але загальної ситуації це не міняє.
Аналог Петріота ми не запиляємо, як і РФ, бо відставання по елементній базі космічне. США з Ізраїлем зараз роблять ГСН АФАР см-діапазону в габаритах, в які ми не можемо мм-діапазон вписати.
Максимум щось рівня залізного купола, але в більших массогабаритах і за більші гроші.
Маю відомості з перших рук. Радіоніксова активна голівка - цілком влаштовує наших вояк, проти афар - єдиний недолік кут сканування, що лікують механчним перемішенням при сканування. За показниками дальності - не відрізняється від західних аналогів, габарити й вага не роблять ракету важчою чи менш надійною. Планують модифікації на все шо є. По ходу всі ПС/ПТ отримають саме її, на с-125 тренувалися на котах. Доречі - клістрони теж на все налагодили. Твердотільні будуть, проте зараз будуть модернізувати на цифру всі наявні "протухлі комплекси" з клістронами.
З відновленими клістронами є проблеми, рекламацій багато, але так краще ніж ніяк :)
Радіоніксова голова дійсно дуже гарна робота, але є одне але. ЗУР з нею не буде дешевою, саме через прецизійні деталі типу стабілізованого кардана, хвилеводів ;) і ВЧ-частину з дрібносерійних елементів. Від третини мільйона з радянською ракетою і до мільйона з новою за постріл. Для авіаційної ракети це нормально, але для того щоб МО могло закупити хоча б один дивізіон нового ЗРК ракети повинні бути до 150К долл.
Фінансування оборони ж кардинально не збільшують, а МО потрібно і зарплати платити, і солярку купувати. Може КБ Південне встигне допиляти альтернативу, але в них досвід в основному по системам зв'язку з антенами ФАР а не по радіолокації.
(no subject)
Date: 2018-06-22 04:30 pm (UTC)(no subject)
Date: 2018-06-22 05:04 pm (UTC)(no subject)
Date: 2018-06-22 05:10 pm (UTC)(no subject)
Date: 2018-06-22 05:13 pm (UTC)2. політичний фактор
(no subject)
Date: 2018-06-23 08:57 am (UTC)(no subject)
Date: 2018-06-24 06:09 pm (UTC)Цей ММГ має елементи російської рулетки, бо таки є шанс що в годину "Ч" планети і зорі будуть в сприятливій позиції, РПН почне супроводжувати, катапультний пуск не розіб'є рядянські мікросхеми в ракеті і під час її польоту не станеться відмови ВЧ-частини але загальної ситуації це не міняє.
Аналог Петріота ми не запиляємо, як і РФ, бо відставання по елементній базі космічне.
США з Ізраїлем зараз роблять ГСН АФАР см-діапазону в габаритах, в які ми не можемо мм-діапазон вписати.
Максимум щось рівня залізного купола, але в більших массогабаритах і за більші гроші.
(no subject)
Date: 2018-06-24 07:49 pm (UTC)(no subject)
Date: 2018-06-24 09:07 pm (UTC)Радіоніксова голова дійсно дуже гарна робота, але є одне але. ЗУР з нею не буде дешевою, саме через прецизійні деталі типу стабілізованого кардана, хвилеводів ;) і ВЧ-частину з дрібносерійних елементів. Від третини мільйона з радянською ракетою і до мільйона з новою за постріл.
Для авіаційної ракети це нормально, але для того щоб МО могло закупити хоча б один дивізіон нового ЗРК ракети повинні бути до 150К долл.
Фінансування оборони ж кардинально не збільшують, а МО потрібно і зарплати платити, і солярку купувати.
Може КБ Південне встигне допиляти альтернативу, але в них досвід в основному по системам зв'язку з антенами ФАР а не по радіолокації.