Jun. 2nd, 2018

stailker: (Default)



Багатоцільовий вертоліт МСБ-8 для комерційних задач спроектований за одногвинтовою (класичною) схемою з кермовим гвинтом. Фюзеляж включає в себе носову (кабіну екіпажу) і центральну (вантажопасажирську кабіну) частину, хвостову та кінцеву балки. В передній частині кабіни екіпажу розташований відсік для розміщення метеорадіолокатору з люком із композитного матеріалу, що відкривається.
Несучий гвинт має 5 лопатей з композиційних матеріалів. Силова установка складається з двох двигунів ТВ3-117ВМА-СБМ1В 5 серії з електричною системою запуску. Двигуни встановлені перед головним редуктором.
Паливна система включає в себе 1 витратний бак за редукторним відсіком, 2 головних бака з лівого та правого борту фюзеляжу. Можливо використання додаткових баків.
Вертоліт має простору вантажопасажирську кабіну (висота 1,8 м, ширина 2,34 м, довжина 5,34 м). З правого та лівого борту розташовані зсувні пасажирські двері. В задній частині розташовані стулки та рампа для завантаження та розвантаження вантажів.

Read more... )
stailker: (Default)



16 квітня, на території льотно-випробувального комплексу АТ «МОТОР СІЧ» у Запоріжжі пройшли перші льотні випробування вітчизняного вертольота МСБ-2 «Надія». Це є результатом десятирічної роботи компанії.
Заявки на сертифікацію гвинтокрилого апарату подані до Державіаслужби України і Міждержавний авіаційний комітет. АТ «МОТОР СІЧ» планує сертифікувати новий легкий багатоцільовий вертоліт МСБ-2 «Надія» до кінця цього року.
На даній моделі встановлені двигуни ДП «Івченко-Прогрес» АІ-450М-П (злітна потужність кожного складає по 465 к.с.) і нова трансмісія на основі головного редуктора ВР-442П розробки АТ «МОТОР СІЧ».
Незважаючи на те, що вертоліт належить до легкого класу, він може перевозити від 7 до 9 пасажирів. В конструкції МСБ-2 широко використовуються композиційні матеріали. Очікувана практична стеля становить 5000 м, а дальність польоту з основними баками – 730 км.

Основні особливості вертольота:
простора вантажопасажирська кабіна;
зовнішнє розміщення паливних баків;
вантажопасажирські двері в задній частині фюзеляжу з автоматичним приводом;
сучасний комплекс бортового пілотажно-навігаційного і радіоелектронного устаткування;
безангарне зберігання;
досконалі аеродинамічні форми.



Завдяки своїм конструктивним особливостям вертоліт МСБ-2 «Надія» оптимально підходить для перевезення пасажирів, льотного навчання, пошуково-рятувальних операцій та медичної евакуації. Крім виконання комерційних задач, вертоліт може використовуватися в державній авіації підрозділами Державної служби з надзвичайних ситуацій (у тому числі в санітарній авіації), Держприкордонслужби, Поліції.
Для виконання різних завдань передбачено оснащення вертольота комплексом цільового устаткування, який включає в себе різні варіанти пасажирських крісел, рятувальну лебідку, систему пожежогасіння, пошуковий прожектор, обладнання для санітарної та медичної евакуації, зовнішню вантажну підвіску, оптико-електронні системи.
Для розробки та серійного виробництва частини систем і агрегатів вертольота залучений ряд підприємств України, що створює додаткові робочі місця в межах країни. Очікувана вартість придбання вертольота істотно нижче зарубіжних аналогів.
stailker: (Default)



Начальник армейской авиации Сухопутных войск ВС Украины полковник Игорь Яременко: "На днях одна из бригад армейской авиации Сухопутных Войск ВС Украины пополнилась вертолетами Ми-2МСБ-В, модернизированными на Винницком авиационном заводе. Если говорить о среднем налете летчиков за прошлый год, то он составил 55 часов."


В украинском вертолете, созданном на базе старого советского Ми-2, от базовой модели остался, разве что корпус. Подавляющее большинство оборудования - новое, изготовленное на отечественных предприятиях. Но самым главным «элементом» обновленной машины, безусловно, является ее «сердце» - двигатель АИ-450М. Силовая установка мощностью 465 л. c. создана в Запорожье ГП «Ивченко-Прогресс» и изготовлена на АО «Мотор Сич». Два таких агрегата пришли на смену двум разработанным еще в начале 1960 годов «Климов ГТД-350». Они существенно повысили показатели экономичности и летные характеристики вертолета. Более того, новые агрегаты позволили установить рекорд высоты - 7000 метров на Ми-2МСБ-В против 4000 на Ми-2. Кроме того, на геликоптер установили бортовое устройство регистрации параметров полета и новую систему навигации, заменили сигнализатор обледенения, внесли изменения в топливную систему, систему управления и прочее.

Модернизируют вертолеты на Винницком авиационном заводе, который до недавнего времени, кроме, уже упомянутых Ми-2, ремонтировал Ан-2, Як-18Т, Як-52 и Ка-26.

Read more... )
stailker: (Default)


ходе исследования возможности повышения маневренности ЛА класса «Воздух-Воздух» установлено, что диапазон коррекции фокуса достаточно широк. Для исследуемых диапазонов чисел М 0,4…4 и углов атаки 0°…16° максимальное его значение - 0,75 м, минимальное – 0,15 м. Аэродинамическое качество и коэффициент подъемной силы ЛА возрастают при выдвижении консолей ВД от 25° до 90°. Угловая скорость выдвижения консолей сравнительно небольшая – 0,1 рад/с. Для большинства исследованных траекторий заданная степень продольной статической устойчивости ЛА выдерживается в течение всего времени полета. Все перечисленное выше свидетельствует о том, что ВД можно эффективно использовать для повышения маневренности ЛА.

По результатам исследований разработана конструкция отсека выдвижного дестабилизатора, защищенная патентом Украины
stailker: (Default)



Военные пытались использовать Ан-32 в качестве "летающего радара". Одним из элементов разрабатывавшейся с конца 1970-х гг. в СССР разведывательно-ударной системы должен был стать оперативно-тактический самолет ДРЛОиУ. Работы над ним начались в ОКБ Антонова в 1982 г. В качестве носителя РЛС расматривался и Ан-32. Однако в итоге выбор пал на Ан-72.
stailker: (Default)


Национальный аэрокосмический университет им. Н. Е. Жуковского „Харьковский авиационный институт”,
Государственное предприятие «АНТОНОВ»

Read more... )

Профіль

stailker: (Default)stailker

August 2022

M T W T F S S
1234567
8910 11121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Стиль рубрики

Expand Cut Tags

No cut tags
Page generated Apr. 23rd, 2025 06:45 am
Powered by Dreamwidth Studios