Aug. 29th, 2017

stailker: (Default)



Державне підприємство "Конотопський авіаремонтний завод "Авіакон", що входить до складу ДК "Укроборонпром", спільно з науковими установами Міністерства оборони України диверсифікує компоненти російського виробництва модернізуючи для ЗСУ вертольоти Мі.

З метою реалізації програми імпортозаміщення в частині агрегатів системи управління двигунами Мі-24 фахівцями підприємства був розроблений проект бюлетеня по заміні електронних регуляторів двигунів. На початку квітня 2017 року на "Авіаконі" успішно пройшли контрольні випробування модернізованого вертольоту Мі-24ПУ1 з встановленими вітчизняними агрегатами системи управління двигунами. Нині цей вертоліт вже передано до Армійської Авіації Командування Сухопутних військ Збройних Сил України. Мі-24ПУ1 призначений для підвищення мобільності підрозділів сухопутних військ та забезпечення їх вогневою підтримкою на полі бою.

На службу в ЗСУ від ДП "Авіакон" надійдуть й модернізовані Мі-8МТ, на яких також диверсифікують російські компоненти та виконують цілий комплекс доробок з метою поліпшення характеристик та доводять їх до рівня сучасних експлуатаційних вимог. В липні 2017 року на базі Державного підприємства "Авіакон" були проведені контрольні випробування вертольоту Мі-8МТ із встановленим реєстратором вітчизняного виробництва. 
stailker: (Default)



На підприємстві ведеться постійна інтеграція процесів системи управління якістю до міжнародних стандартів сертифікації ISO. Протягом другого кварталу проведено технічний нагляд за сертифікаційною системою управління якістю ПІВДЕНМАШу при виробництві, експлуатації РКТ "Харківським ПДЗ-ДКАУ". Результати позитивні.

Триває виготовлення ракетно-космічної техніки згідно з раніше укладеними контрактами:

- виробництво конструкції першої ступені ракети-носія "Антарес";
- роботи за проектом "Циклон-4";
- виготовлення рідинного ракетного двигуна четвертої ступені для європейської ракети-носія "Вега";
- здійснення виробництва рідинних ракетних двигунів РД-809К, РД-815;
- виробництво агрегатів шасі для літаків Ан-148.


В рамках проекту "Вега" виготовлені та готові до відправки замовнику два рідинних ракетних двигуна РД-843.

Read more... )
stailker: (Default)



Легкий переносний ракетний комплекс "Корсар", який розроблений ДП "Державне Київське Конструкторське Бюро "Луч", що входить до складу ДК "Укроборонпром", прийнятий на озброєння Збройних Сил України у відповідності до наказу Міноборони.
Прийняттю на озброєння нового ракетного комплексу передував цілий комплекс із заводських та державних випробувань у присутності самих військових, під час яких "Корсар" підтвердив свої високі характеристики.
Окрім того, КБ "Луч" вже достроково виготовило та поставило до Збройних Сил України більше 50 ракет до "Корсару" разом із визначеною замовником кількістю пускових установок.
"Корсар" дозволяє вести вогонь на дистанції 2,5 км (аналогічна дальність у американського FGM-148 Javelin), а наведення ракети здійснюється за допомогою лазерного променю. При цьому наведення проходить у низько енергетичному рівні випромінювання в цілях скритності каналу управління.

Однією із головних особливостей цього комплексу є габарити, які дозволяють його переносити та вести вогонь "з плеча", без застосування додаткових пристроїв. Але для зручності використання на заздалегідь підготовлених позиціях, наприклад при обороні, бійці можуть використовувати спеціальний станок.
КБ "Луч" для "Корсару" розробило дві керовані ракети: РК-3К та РК-3ОФ.

РК-3К оснащена тандемною кумулятивною бойовою частиною, яка призначена для ураження сучасних броньованих нерухомих і рухомих об’єктів, які мають комбіновану, рознесену або монолітну броню, у тому числі з динамічним захистом, а також завислих вертольотів. Ця ракета забезпечує бронепробиття за динамічним захистом не менше 550 мм.

РК-3ОФ оснащена осколково-фугасною бойовою частиною з ударним ядром та призначена для ураження легкоброньованих об’єктів, споруджень польового типу (ДОТ, ДЗОТ) і живої сили. У ході випробувань було досягнуто наскрізне пробиття бронеплити товщиною 50 мм.
Read more... )
stailker: (Default)




Чешская компания отказалась от поставок «Уралвагонзаводу» из-за санкций.



Чешская Gearspect Group отказалась через посредника - ОО «Пром-ойл» (Пермь) - поставлять комплектующие для производства станков «Уралвагонзаводу» из-за экономических санкций, сообщил руководитель управления УФАС по Свердловской области Дмитрий Шалабодов.

Компания должна была поставить комплекс зубообрабатывающего оборудования стоимостью 292 млн рублей для АО «Завод № 9», который входит в УВЗ и занимается производством артиллерийских орудий, сообщают «Ведомости».

Read more... )

Профіль

stailker: (Default)stailker

August 2022

M T W T F S S
1234567
8910 11121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Стиль рубрики

Expand Cut Tags

No cut tags
Page generated Apr. 23rd, 2025 06:50 am
Powered by Dreamwidth Studios